Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 ... 41 42 »

«Україна – гідна свободи»

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи, у який вшановують громадянський подвиг, патріотизм і мужність людей, що виступили на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина,  національних інтересів нашої держави та її європейського вибору під час подій Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013-2014 років. Ці доленосні події згуртували весь український народ навколо високої мети – відстоювання незалежності України, її стабільного розвитку в європейському співтоваристві, досягнення гідного рівня життя.

20 листопада, в рамках  Боремельського  КДК,   відбулись заходи щодо вшанування Героїв Майдану бесіди та години спілкування на тему: «Наш дух не зламати, свободу не вбити», тематичні виставки літератури в бібліотеці.

Працівниками  Будинку культури с. Боремель проведено урок - реквієм пам’яті подій Революції Гідності та Свободи «Україна - гідна свободи», на який були запрошені учні 5-11 класів.

Відзначаючи День Гідності та Свободи, ми сповнені гордістю за наших співвітчизників, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України від зовнішньої агресії.

Слава Україні! Героям слава!

Переглядів: 260 | Додав: Kingvolum | Дата: 29.11.2017 | Коментарі (0)

Голод… Це страшне слово повертає нас у далекі 1932 – 1933 роки. Український народ у смутку і скорботі доземно схиляє голови, вшановуючи пам’ять мільйонів його жертв, засуджуючи творців цієї чорної сторінки в історії України.

23 листопада 2017 року працівниками Демидівської центральної районної бібліотеки Людмилою Чудік та Тетяною Гривіцькою для учнів Демидівського НВК«ЗОШ І – ІІІст - ліцей», проведено годину скорботи  «Жах  і страждання українського   народу». Захід розпочався зворушливою піснею «Свічка» у виконанні Оксани Білозір, яка присвячена усім загиблим під час голодомору. Бібліотекарі розповіли про жахи голоду 1932-33 років, про загибель мільйонів людей, про трагізм, який ховається за словом «голодомор». Також  переглянули відеофільм «Голодомор. Забутий геноцид» про передумови створення штучного голоду в Україні. Діти були вражені від побаченого  і задавали багато запитань. Вшанували  закатованих українців  у роки голодоморів хвилиною мовчання.
До цієї сумної дати  представлена книжкова  виставка  «Пам'яті жертв голодомору» з виданнями , в яких міститься  інформація про страшні роки голодомору в Україні.
Голодомор 1932-1933 років в Україні назавжди залишиться в нашій пам’яті, як одна з найстрашніших сторінок минулого, тому що пам’ять – це нескінченна книга, в якій записано все життя: і життя людини, і життя країни.

  

Переглядів: 336 | Додав: Kingvolum | Дата: 27.11.2017 | Коментарі (0)

З давніх-давен Україна славиться добрими талановитими та працьовитими людьми. Наша держава була і залишається осередком міцних сільськогосподарських традицій. Завдяки золотим рукам, мудрості, досвідченості аграріїв живе наша українська нива. І не випадково щороку у третю неділю листопада  відзначається професійне свято День працівників сільського господарства.

22 листопада 2017 року в Демидівському районному будинку культури відбувся урочистий захід з нагоди професійного свята справжніх господарів землі - Дня працівників сільського господарства.

Розпочався захід із вручення короваю представникам сільськогосподарських формувань району та представникам районної влади.

На святі були присутні: голова районної державної адміністрації Богдан Левшенюк,  голова районної ради Сергій Радченко, які привітали працівників сільського господарства та висловили глибоку шану та подяку усім, хто присвятив своє життя праці на землі, побажали міцного здоров’я, щастя та втілення в життя планів, задумів і сподівань на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всього українського народу.

Працівників сільського господарства району було нагороджено грамотами райдержадміністрації та районної ради.

Після урочистих привітань відбувся святковий концерт, за участю учасників художньої самодіяльності районного будинку культури та творчих колективів  району.

Переглядів: 342 | Додав: Kingvolum | Дата: 23.11.2017 | Коментарі (0)

День Гідності і Свободи

22 листопада о 12-00 год., директором Будинку культури с. Хрінники Ларисою Зелінською проведена патріотично-виховна година для дітей Хрінницької ЗОШ І-ІІІ ст. «Право на нове життя». На заході директор Будинку культури с. Хрінники коротко розповіла про вищезгадані  та сьогоднішні події в нашій країні, що  Україна – це територія гідності й свободи. Такою її зробила не одна, а дві революції – наш Майдан 2004 року, який був Святом Свободи, і Революція 2013 року, Революція Гідності. Це був  важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи.

 Діти зачитували вірші: «Вставай, Україно, вставай!»; «Ти пам’ятаєш, як горів Майдан?»; «Вертайсь солдате», виконали танцювальний флешмоб «Україна - це ми» та співали пісню «Ти будеш жити, Україно».

Переглядів: 338 | Додав: Kingvolum | Дата: 22.11.2017 | Коментарі (0)

   21 листопада в Будинку культури с. Рогізне до четвертої річниці дня Гідності та Свободи  для учнів Рогізненської ЗОШ І ст.. проведено бесіду: «Україна гідна свободи». Бесіда проведена з метою вшанування  патріотизму  і мужності  громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року-лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору,  прищеплювати любов до Батьківщини. Під час бесіди діти переглянули відео ролик «Від революції гідності -  до країни гідності».

Переглядів: 292 | Додав: Kingvolum | Дата: 22.11.2017 | Коментарі (0)

Україна – це країна  гідності й свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції –  Майдан 2004 року, який був Святом Свободи, і Революція 2013 року, Революція Гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи. Минають дні, роки, але трагічні події в Україні, починаючи з листопада 2013 року, тривожать та не залишають байдужими жодного громадянина країни.


21 листопада 2017 року біля пам’ятного знаку Борцям за волю та Незалежність України відбувся мітинг з нагоди відзначення Дня гідності та Свободи  і вшанування пам’яті  громадянського подвигу учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності.
Мітинг розпочався покладанням квітів  до пам’ятного знаку Борцям за волю та Незалежність України та меморіальної дошки учасника Майдану та АТО  Романа Зубчука.


Благочинним Демидівського  Благочиння   Української Православної церкви Київського Патріархату відслужено поминальну панахиду за загиблими під час Революції Гідності та Героями Небесної Сотні.

Слово мали  з нагоди Дня Гідності та Свободи   голова районної державної адміністрації Богдан Миколайович Левшенюк та учасник Революції Гідності Микола Валерійович Стасюк.
До цих пір на території нашої держави немає спокою, після Майдану  розпочалися військові дії на Сході України, в ході яких було втрачено вже кілька тисяч життів солдат та мирних жителів.  Серед них наші земляки – військовослужбовець  Василь Маринкевич та учасник Революції Гідності, військовослужбовець  Роман Зубчук, який брав участь в найгарячіших подіях на Майдані - починаючи від протистоянь на Грушевського і закінчуючи подіями на Інституцькій.
Всіх, хто постраждав за незалежність України, у кого поламані долі, знівечене, передчасно втрачене життя,  пом'янули  хвилиною мовчання.
Щирістю, патріотизмом були пронизані виступи учнів Демидівського ліцею : Олеся Полян прочитала вірш «Я – Україна»,  у виконання дуету у складі Катерини Чечелюк та    Ксенії Копач прозвучала пісня «Стрілецька могила».

Історія будь-якого народу містить періоди, дати, які є вирішальними і доленосними в його житті. Ми повинні пам’ятати і не забувати героїчні сторінки, коли проливали кров патріоти. Адже хто не знає минулого, той не вартий майбутнього.

 

Переглядів: 334 | Додав: Kingvolum | Дата: 21.11.2017 | Коментарі (0)

    19 жовтня в сільському клубі с.Малеве відбулося театралізоване дійство присвячене дню працівників сільського господарства. Депутати Боремельської ОТГ С. Олійник, І. Якимович, Л.Вдовитчук, І.Томілович, Л.Базилюк, Р. Стасюк відгукнулись на прохання завідуюючої клубом В.Бутовської  та представили на святі виставки майстрів прикладного мистецтва від свого округу, також до прохання приєдналися завідуюча клубом с.Боремель О.Пухович, керівник гуртка "Плетіння бісером та аксесуари" Малівської ЗОШ С.Бойцун, продавці кафе "Берізка" с.Малеве та деякі жителі села.

Захід розпочався привітанням ведучих зі святом, до слова був запрошений голова Боремельської ОТГ В.Корінь, який в свою чергу подякував всім присутнім за невтомну працю сільського працівника, також згадав за бійців АТО, хвилиною мовчання вшанували всіх полеглих, які віддали життя за наше мирне сьогодення.

Дійство відбувалося на умовній осінній ярмарці, адже в таку пору вже весь урожай зібраний та звезений у комори, а лишки - хороші господарі вивозять на ярмарку. Кого тут тільки не зустріли глядачі: скоморохів – які зазивали на ярмарок, циган - які танцювали, пророчили та ворожили на картах, бабу Палажку та бабу Параску - які сварилися за рябого підсвинка, кумів товаришів, дівчат та хлопців - які купували гарбузи на сватання та розповідали гуморески, і все це перепліталося піснями, що виконував народний колектив "Перевесло".

На прикінці свята В.Корінь та В.Бутовська привітали найактивніших господарів громади та майстрів прикладного мистецтва подякою та шоколадом.

  

Переглядів: 360 | Додав: Kingvolum | Дата: 20.11.2017 | Коментарі (0)

...І мовчки сотня непокорених героїв

відходила у чисті небеса,

і погляди знесилених мільйонів

дивились вслід братам, батькам, синам

 

    21 листопада в нашій країні відзначають День Гідності та Свободи, встановлений Указом Президента України Петра Порошенка у 2014 році. Цього дня українці віддають шану патріотизму й мужності громадян, що стали учасниками Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 –2014 років, піднялися на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

16 листопада 2017 року працівниками Демидівської центральної районної бібліотеки  Людмилою Чудік  та  Тетяною Гривіцькою  для учнів Демидівського НВК «ЗОШ І – ІІІст - ліцей», проведено   героїко-патріотичну годину  «Події, що змінили долю України».  На захід запрошено Руслана Савича  який розповів про свою службу у 57-ій  механізованій піхотній бригаді. 17- го  окремого мотопіхотного  батальйону  у зоні проведення АТО.

 

Емоційна і відкрита цікава  розповідь Руслана Богдановича  не залишила байдужим жодного учня. Молодь висловила вдячність людині, яка самовіддано захищала  нашу рідну Україну. Патріотичні вірші  присвячені подіям того часу, про долі Героїв, які в мирний час віддали своє життя за вільну, незалежну, європейську державу  прочитали  Яна Торчило та Настя Колесник.

 

Присутні переглянули відеофільм  «Революція Гідності: як це було?» про  трагічні  події  на Майдані.

Бібліотекарі  розповіли   про  сайт «Революція гідності. Війна. Рівненщина», в якому розміщена інформація про наших краян, які боролися і загинули  за Гідність і Свободу  України та ознайомили з матеріалами виставки «Герої твої, Україно!».   

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні та загиблих в зоні  АТО.

Переглядів: 333 | Додав: Kingvolum | Дата: 17.11.2017 | Коментарі (0)

14 листопада 2017 року в публічно – шкільній бібліотеці с. Вербень відбувся  виїзний семінар  бібліотечних працівників району на  тему: «Інноваційні методи та    технології в залученні  учнів до читання, та розвиток їх творчого  потенціалу бібліотекою».

Відкрила семінар бібліотекар публічно – шкільної бібліотеки Оксана Стрихарська   яка розповіла про роль і місце бібліотеки в організації змістовного дозвілля користувачів, та наголосила на важливості роботи бібліотек з обдарованими дітьми, адже саме в бібліотеці кожна дитина повинна мати змогу розкрити свої творчі здібності, свій талант, реалізувати себе в літературній творчості, в мистецтві, розширити світ своїх захоплень.

 

На семінар завітали і талановиті читачі бібліотеки, які  представили свої вироби у «Творчій  лабораторії»  та провели майстер – клас по виготовленню прикрас із тонкої стрічки "Творимо красу разом".

  

Учасники семінару висловлювали свої думки за круглим столом "Торбина ідей для творчої особистості" щодо актуальності роботи бібліотек в даному напрямку, обговорювали проблемні питання, ділилися досвідом роботи клубів за інтересами, ідеями, як створити дітям і підліткам комфортні умови для повноцінного інтелектуального спілкування, сприяти поповненню інформаційного багажу, надавати творчий простір для проведення дозвілля.

Підводячи підсумок семінару директор КЗ «Демидівська ЦСПШБ» Валентина Тимощук   зазначила, що гуртки та клуби за інтересами в бібліотеках відіграють важливу роль, бо спрямовані вони перш за все на творчу самореалізацію дітей та змістовне проведення ними вільного часу відповідно до своїх здібностей та інтересів.

Працівники бібліотек залишали семінар з приємними враженнями, творчими ідеями та натхненням втілювати у своїй повсякденній роботі отримані тут знання та уміння.

Переглядів: 338 | Додав: Kingvolum | Дата: 17.11.2017 | Коментарі (0)

Народна мудрість говорить – без традиції нема культури, без культури нема нації, без творчості нема життя. Саме завдяки зусиллям, знанням, досвіду, таланту працівників галузі культури – національна культура у своїх кращих творах і зразках служить нашим землякам.

10 листопада 2017 року у приміщенні Демидівського районного Будинку культури відбулися урочисті заходи до Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. Приємним і символічним є те, що свято працівників культури і майстрів народного мистецтва одночасно відзначається з Днем української писемності та мови, які є одним із головних першоджерел творення національної культури та народного мистецтва.

З вітальним словом до працівників культури району виступив заступник голови районної ради Віталій Конський, який зазначив, що культурні досягнення та традиції – це багатство, яким треба вправно скористатися, а збереження культурного спадку і шанування своїх видатних земляків може стати для нас не тільки приводом для гордості, але й запорукою подальшого культурного розвитку та творчої наснаги.

За багаторічну, сумлінну плідну працю, вагомий внесок  розвитку культури району та з нагоди відзначення професійного свята Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва грамотою голови районної державної адміністрації було нагороджено Миколайчук Марію Олександрівну – головного бухгалтера відділу культури та туризму райдержадміністрації. Подяку від голови районної ради вручено  Катерняк Наталії Михайлівні - начальнику відділу культури та туризму райдержадміністрації та грамотою нагороджено Тимощук Валентину Миколаївну – директор КЗ «Демидвська ЦСПШБ».

 

Теплі слова привітання також висловила начальник відділу культури та туризму Наталія Катерняк та вручила грамоти відділу культури і туризму райдержадміністрації та районної профспілки працівників культури за сумлінну працю, високий професіоналізм, збереження і примноження культурної спадщини та з нагоди – Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва отримали Міркевич Людмила Петрівна – директор БК с. Вовковиї, Пухович Ольга Степанівна – директор БК с. Боремель, Маліновська Оксана Миколаївна -  викладач по класу образотворчого мистецтва КЗ «Демидівська дитяча школа мистецтв», Бакун Віра Петрівна – керівник народного аматорського жіночого вокального ансамблю «Берегиня»  КЗ «Демидівський районний Будинок культури»

Зі святом Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва музичними вітаннями привітали маленькі таланти, діти працівників культури.

       

Шановні працівники закладів культури, нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

Переглядів: 436 | Додав: Kingvolum | Дата: 15.11.2017 | Коментарі (0)